SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
VB97 Innebandy
Mångfald - Glädje - Gemenskap - Fair Play
PF 12/13

Matcher
SEPTEMBER 2023
 
23
12:00
lör
12:00    
Sundsbrohallen Bunkeflo
 
- Malmhaug cup  -      
OKTOBER 2023
 
14
09:00
lör
09:00    
Skurup sparbank arena
 
- IBF Veberöd/Blentarp P/F 12/13  -      
14
09:30
lör
09:30    
Skurups Sparbank Arena
Skurups IBK PF12-13 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13  -      
14
11:45
lör
11:45    
Skurups Sparbank Arena
IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - Malmhaug IBF P12/13 Röd  -      
14
12:30
lör
12:30    
Skurups Sparbank Arena
Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallen B
 
- IBF Veberöd/Blentarp P/F 12/13  -      
21
10:30
lör
10:30    
Söderslättshallen B
IK Stanstad P13 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13  -      
21
12:45
lör
12:45    
Söderslättshallen B
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Palmstaden IK P12-13  -      
21
13:30
lör
13:30    
Söderslättshallen B
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden  -      
NOVEMBER 2023
 
11
10:15
lör
10:15    
Oxievångs sporthall
 
- IBF Veberöd/Blentarp P/F 12/13  -      
11
10:15
lör
10:15    
Oxievångs Sporthall
IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - Lomma FBC P13  -      
11
11:30
lör
11:30    
Svaleboskolans idrottshall
 
IBF Veberöd/Blentarp P/F 12/13 -   -      
11
11:45
lör
11:45    
Oxievångs Sporthall
Kävlinge IBK P13 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13  -      
11
12:30
lör
12:30    
Svaleboskolan
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - IBK Genarp PF15/16  -      
11
13:15
lör
13:15    
Oxievångs Sporthall
Oxie SK P11-13 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13  -      
11
13:50
lör
13:50    
Svaleboskolan
Skurups IBK PF12-13 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13  -      
11
15:50
lör
15:50    
Svaleboskolan
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden  -      
 
25
11:30
lör
11:30    
Svaleboskolans idrottshall
 
IBF Veberöd/Blentarp P/F 12/13 -   -      
25
11:30
lör
11:30    
Svaleboskolan
IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - IBK Lund P2012 Sandby  -      
25
14:30
lör
14:30    
Svaleboskolan
FBC Ystad P12-13 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13  -      
DECEMBER 2023
 
03
08:30
sön
08:30    
Killebäckshallen
 
- IBF Veberöd/Blentarp P/F 12/13  -      
03
09:00
sön
09:00    
Killebäckshallen
IBK Lund P2013 Sandby - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13  -      
03
10:00
sön
10:00    
Killebäckshallen
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Palmstaden IK P12-13  -      
 
16
13:00
lör
13:00    
Gyahallen Höllviken
 
- IBF Veberöd/Blentarp P/F 12/13  -      
16
13:30
lör
13:30    
Gyahallen
Malmhaug IBF P12/13 Röd - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13  -      
16
14:30
lör
14:30    
Gyahallen
IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - Höllvikens IBF P12  -      
JANUARI 2024
 
13
11:30
lör
11:30    
Svaleboskolans idrottshall
 
IBF Veberöd/Blentarp P/F 12/13 -   -      
13
12:30
lör
12:30    
Svaleboskolan
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - Skurups IBK PF12-13  -      
13
14:30
lör
14:30    
Svaleboskolan
Malmö FBC Mix 13-14 Slottsstaden - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13  -      
 
21
12:10
sön
12:10    
Gyahallen Höllviken
 
- IBF Veberöd/Blentarp P/F 12/13  -      
21
12:40
sön
12:40    
Gyahallen
IK Stanstad P13 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13  -      
21
13:20
sön
13:20    
Gyahallen
IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - Höllvikens IBF P13 Vit  -      
21
14:40
sön
14:40    
Gyahallen
IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - Skurups IBK PF12-13  -      
 
28
11:00
sön
11:00    
Aggarpshallen Svedala
 
- IBF Veberöd/Blentarp P/F 12/13  -      
28
11:00
sön
11:00    
Aggarpshallen
IK Stanstad P13 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13  -      
28
12:00
sön
12:00    
Aggarpshallen
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - IBS Svedala P12/13  -      
28
13:30
sön
13:30    
Idalahallen Veberöd
 
IBF Veberöd/Blentarp P/F 12/13 -   -      
28
14:30
sön
14:30    
Idalahallen
IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - Gårdarike IBK P/F11-12  -      
28
16:00
sön
16:00    
Idalahallen
Höllvikens IBF P12 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13  -      
28
18:15
sön
18:15    
Idalahallen
IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - Västra Ingelstad IS PF11/12  -      
MARS 2024
 
02
11:30
lör
11:30    
Svaleboskolans idrottshall
 
IBF Veberöd/Blentarp P/F 12/13 -   -      
02
12:30
lör
12:30    
Svaleboskolan
IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - Lomma FBC P13  -      
02
13:00
lör
13:00    
Genarps Idrottshall
IBK Genarp PF15/16 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P13  -      
02
14:00
lör
14:00    
Genarps Idrottshall
IBF Veberöd/Blentarp 97 P13 - FC Cimrishamn P/F 12-14  -      
02
14:00
lör
14:00    
Svaleboskolan
Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13  -      
02
16:15
lör
16:15    
Svaleboskolan
IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - Västra Ingelstad IS PF11/12  -      
 
09
12:30
lör
12:30    
Herrestorpshallen
 
- IBF Veberöd/Blentarp P/F 12/13  -      
09
13:00
lör
13:00    
Herrestorpshallen
Kävlinge IBK P13 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13  -      
09
14:00
lör
14:00    
Herrestorpshallen
IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - Gårdarike IBK P/F11-12  -      
 
23
12:30
lör
12:30    
Genarps idrottshall
 
- IBF Veberöd/Blentarp P/F 12/13  -      
 
Senior Sponsor
Huvudsponsorer Ungdom
Samarbetspartners
Sponsorer